סרטונים קודמים

השמיטה עוד רגע מאחורינו, ואנחנו שואלים את עצמנו: האם אנחנו יוצאים מהשמיטה כמו שנכנסנו אליה?

האם השמיטה, המצוה הארוכה בתורה ואחת המשמעותיות ביותר, שינתה בנו משהו?

בדיוק בשביל זה הוקם מיזם 'פעם בשבע', בשיתוף של מכון התורה והארץ והאגף לתרבות תורנית במשרד החינוך,

כדי להבטיח שחווית השמיטה לא תעבור לאף אחד מאיתנו ליד האוזן, אלא לתוך הלב…

הסתפקות במועט ומותרות – לא תאמינו, השמיטה כמעט נגמרת וגם האתגרים שלנו. באתגר האחרון אנחנו מזמינים אתכם לבחור בין חדר בריחה לחדר משחק וירטואלים, בצעו את המטלות, צפו בסרטונים, ושלחו לנו את משפט המחץ שתקבלו בסופם! זכרו – רק שליחת המשפט תזכה אתכם בכרטיס להגרלה הגדולה!

מאמין וזורע – ספרו לנו – היכן גם אתם קצת חקלאים ומכירים את התלות במזג האויר? זה יכול להיות עציצים, גינה, או אפילו קרובי משפחה שאצלם אתם נוהגים לבקר. כל שיתוף יזכה אתכם בכרטיס להגרלה הגדולה!

תשמור על העולם – התרגום המודרני לשמירה על הטבע והסביבה מתחיל בפרטים הקטנים, איסוף פסולת והשלכתה למקום המיועד לה, הכנת יצירות מחומרים ממוחזרים ועוד. שתפו אותנו כיצד גם אתם תורמים כדי לשמור על העולם? על כל שיתוף תקבלו כרטיס להגרלה הגדולה!

לצאת מהמעגלים – כתבו סיפור קצר, על משהו שהייתם תקועים איתו, חלומות גנוזים במגירה, ושלחו אלינו כדי להכנס להגרלה הגדולה!

רכושנות – הפקר

 ביחד נקיים את מצות ההפקר, מצאו דרך לפרסם על פירות ההפקר שבגינתכם או במרפסת: תלו שלט, פרסמו בווצאפ, בפייסבוק, או בכל דרך אחרת. אין לכם גינה? תעודדו שכנים או מכרים להפקיר. אל תשכחו לתעד ולשלוח לנו כדי להכנס להגרלה הגדולה!

הפסקה מרצף החיים

השמיטה היא הזמן להתחדש. קבלו על עצמיכם משהו חדש, לחיים או לנשמה, ומצאו דרך לפרסם אותו: פוסט בפייסבוק, סטטוס בווצאפ, או סתם שלט בלוח מודעות. אל תשכחו לתעד ולשלוח לנו כדי להכנס להגרלה הגדולה!

חקלאות ישראלית

שלחו לנו תמונה של תוצרת חקלאות ישראלית, צלמו קבלה או טיקט, או אפילו פירות שגדלו בחצר שלכם. על כל תמונה שתשלחו תקבלו כרטיס להגרלה הגדולה!